Baby club

Milá maminko, milý tatínku, jste na rodičovské dovolené, která vám už tak trošku leze na hlavu?

Nebyli jste v kině ani nepamatujete a doma už znáte každý kout?

 

Tak přesně pro vás jsme připravili koncept Baby club!

Baby club je určen pro rodiče s dětmi do školkového věku. Při každé této projekci není zhasnuto v sále, počítáme se zaparkovanými kočárky a s hlukem.

Při takové projekci stihnete film, přebalit i podělit se o zážitky s dalším rodičem.

V biografu Kotva je také připraveno zázemí pro přebalování i kojení ve speciálně určené místnosti, kde máte soukromí.

Baby club bude pravidelně každou poslední středu v měsíci od 9:30h.

Film budeme vybírat společně, abychom měli jistotu, že vás bude bavit. Sledujte proto naše sociální sítě, kde nás naleznete jako Biograf Kotva.

 

Otázky a odpovědi:

Budu platit jen za sebe nebo i za dítě?

Vstupenku na projekci si kupuje pouze rodič.

Bude před projekcí i během ní otevřená kavárna?

Ano, půl hodiny před začátkem projekce a během celé projekce bude otevřená kavárna, která navíc také disponuje dětským koutkem.

Dostanu se s kočárkem až do sálu?

Ano, z boční strany budovy je bezbariérový vstup přímo do sálu, platí ale zlaté pravidlo “Kdo dřív přijde, ten dřív mele”, sál není nafukovací, ostatní kočárky se pohodlně vejdou do vestibulu kina, kde se o ně nemusíte bát.

Pokud mám starší dítě, které už chodí do školky, můžu ho vzít s sebou?

Ano můžete, primárně je ale baby club určen pro rodiče s dětmi do 3 let.

Mám jiný dotaz, na koho se mohu obrátit?

Napsat nám můžete na našich sociálních sítích nebo využít emailovou adresu produkce@biografkotva.cz

Více info

Buď chlap! (BABY CLUB)

Dobrodružná komedie o jednom setkání, které změní život hned několika lidem. O nenaplněné dětské lásce a odhodlání udělat pro ni cokoliv. Jakub Prachař, Tereza Ramba a Ondřej Sokol v rolích, v jakých je diváci ještě neviděli. Pavlovi sice táhne na čtyřicet, ale pořád ještě úplně nedospěl. Využívá pohodlný „mama hotel“, pracuje jako fotograf na průměrných zakázkách a chybí mu odvaha dělat v životě to, co by ho skutečně bavilo. Tu získá až ve chvíli, kdy na jedné akci náhodou potká svou lásku z dětství Terezu a prožije s ní dobrodružnou noc. Tereza však není připravena opustit svůj dosavadní život úspěšné manažerky a budoucí majitelky prosperující rodinné firmy pro někoho, kdo podle ní není opravdový chlap. Pavel se tedy rozhodne odjet na výcvikový tábor do Tater s cílem se přesně takovým chlapem stát. Horský tábor vede bývalý mariňák Weisner, jenž učí vztahové zoufalce nejen jak svádět ženy, ale také jak přežít v divočině, jak čelit výzvám, prostě jak se stát mužem, kterého každá žena chce. Pavel tak musí překonat sám sebe při „hledání“ chlapa, po kterém Tereza touží… Zobrazit více

2D OR MP
2DOR

29. 3. středa

150,00 09:30