Baby club

Milá maminko, milý tatínku, jste na rodičovské dovolené, která vám už tak trošku leze na hlavu?

Nebyli jste v kině ani nepamatujete a doma už znáte každý kout?

 

Tak přesně pro vás jsme připravili koncept Baby club!

Baby club je určen pro rodiče s dětmi do školkového věku. Při každé této projekci není zhasnuto v sále, počítáme se zaparkovanými kočárky a s hlukem.

Při takové projekci stihnete film, přebalit i podělit se o zážitky s dalším rodičem.

V biografu Kotva je také připraveno zázemí pro přebalování i kojení ve speciálně určené místnosti, kde máte soukromí.

Baby club bude pravidelně každou poslední středu v měsíci od 9:30h.

Film budeme vybírat společně, abychom měli jistotu, že vás bude bavit. Sledujte proto naše sociální sítě, kde nás naleznete jako Biograf Kotva.

 

Otázky a odpovědi:

Budu platit jen za sebe nebo i za dítě?

Vstupenku na projekci si kupuje pouze rodič.

Bude před projekcí i během ní otevřená kavárna?

Ano, půl hodiny před začátkem projekce a během celé projekce bude otevřená kavárna, která navíc také disponuje dětským koutkem.

Dostanu se s kočárkem až do sálu?

Ano, z boční strany budovy je bezbariérový vstup přímo do sálu, platí ale zlaté pravidlo “Kdo dřív přijde, ten dřív mele”, sál není nafukovací, ostatní kočárky se pohodlně vejdou do vestibulu kina, kde se o ně nemusíte bát.

Pokud mám starší dítě, které už chodí do školky, můžu ho vzít s sebou?

Ano můžete, primárně je ale baby club určen pro rodiče s dětmi do 3 let.

Mám jiný dotaz, na koho se mohu obrátit?

Napsat nám můžete na našich sociálních sítích nebo využít emailovou adresu produkce@biografkotva.cz

Více info

Vánoční příběh (Baby club)

Komedie s hvězdným obsazením, která se odehrává během Štědrého dne. Film režisérky Ireny Pavláskové představí celou plejádu českých herců od Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse, Karla Rodena, Hynka Čermáka nebo Jiřiny Bohdalové, až po Václava Neužila, Jaroslava Plesla, Vladimíra Polívku, Jana Nedbala, Annu Fialovou, Sáru Sandevu či francouzskou hereckou legendu Pierra Richarda. Originální snímek plný nečekaných situací, emocí, dojemných chvil, ale i zábavy odkrývá rodinné vztahy u Skálů, kde „vládne“ známá herečka Skálová v podání Jiřiny Bohdalové. Její syn ztvárněný Karlem Rodenem řeší svoji prostořekost a přítelkyni. U Pazderků se zase probírají nezvaní hosté a vzájemné vztahy, ale u svátečního stolu se nakonec sejdou Jiří Lábus i Oldřich Kaiser, Jitka Sedláčková, Pavla Beretová, Máša Málková, Albert Čuba nebo Anna Fialová. Na horách se svátky rozhodne oslavit rodina Hynka Čermáka, a tak si zasněžené závěje užije i Jana Plodková, Jan Nedbal či Sára Sandeva. „Cítili jsme se s tímhle obsazením vlastně spíše jako diváci, než jako herečtí kolegové legend jako jsou třeba pánové Kaiser a Lábus. Kvůli našim záchvatům smíchu jsme museli dokonce záběry i stopnout. Ale rozhodně to stálo za to,“ svěřili se Anna Fialová a Václav Neužil s tím, že se diváci u nevšední podívané rozhodně nudit nebudou. Zobrazit více

2D OR 12